HPB Group
jest właścicielem marki HOME PARTNERS nieruchomości po prostu…
sieci biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, stanowi ona główny filar grupy.

Bazując na doświadczeniu zdobytym na rynku nieruchomości oraz korzystając z zasobów stworzonych na potrzeby obsługi przedsiębiorstw powstał dział HPB Invest zajmujący się pośrednictwem inwestycyjnym oraz nieruchomościami komercyjnymi.

HPB Group stanowią:

HOME PARTNERS to sieć biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami ukierunkowane przede wszystkim na obsługę klienta indywidualnego.

HPB Invest to dział zajmujący się pośrednictwem inwestycyjnym w tym nieruchomościami komercyjnymi. We współpracy z naszymi partnerami na całym świecie wyszukujemy i kojarzymy inwestorów.

CREDIT PARTNERS dział firmy mający na celu zagwarantowanie kompleksowej obsługi klienta w sieci biur HOME PARTNERS doradzający klientowi w zakresie doboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego oraz pośredniczący w imieniu banku w udzieleniu takiego kredytu.

RYNEK NIERUCHOMOŚCI I FINANSE to bezpłatny branżowy magazyn, unikatowe w swej formie przedsięwzięcie w skali kraju, mające na celu promocję wiadomości z rynku nieruchomości i finansów w regionach gdzie działa sieć biur HOME PARTNERS oraz umacnianie pozycji HP i promocję innych przedsięwzięć HPB Group.

programpartner to przedsięwzięcie mające na celu wzajemne promowanie się lokalnego bussinesu w miejscach gdzie działają biura HOME PARTNERS. Uczestnictwo dla wszystkich w tym programie jest bezpłatne. Koszty związane z organizacją programu ponosi HPB Group.

 


HPB Group, ul. Puławska 5/2, 02-515 Warszawa, info@HPBgroup.pl