HOME PARTNERS to nowoczesna, dynamiczna firma stosująca w codziennej pracy najwyższe standardy jakości obsługi klienta. Tworzymy zespół uzupełniających się fachowców, stale analizujemy zmieniającą się sytuację na rynku nieruchomości, aktualizujemy swoją wiedzę z zakresu prawa i ekonomii. Wszystkie nasze działania dyktowane są przekonaniem, że klient powinien znaleźć u nas kompleksowe rozwiązanie swoich potrzeb - w myśl naszej zasady "… po prostu".

Klient zawsze spotyka się u nas z kompetencją i życzliwością, dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie etapy transakcji, przebiegały w przyjaznej atmosferze. W chwili obecnej zatrudniamy około 50 wysoko wykwalifikowanych pracowników, których zadaniem jest spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Doradcy CREDIT PARTNERS dzięki współpracy z niemal wszystkimi bankami obecnymi na polskim rynku doradzają klientom HOME PARTNERS w doborze najodpowiedniejszej oferty finansowania własnej inwestycji oraz pośredniczą w udzieleniu kredytu pomiędzy bankiem a klientem, mając na celu sfinalizowanie transakcji.

W regionach gdzie znajduje się biuro HOME PARTNERS, ukazuje się bezpłatny miesięcznik branżowy: RYNEK NIERUCHOMOŚCI I FINANSE, którego wydawcą jest HPB Group. Obok dostarczania informacji o rynku nieruchomości wśród mieszkańców i zarazem klientów miast na terenach, na których działają biura sieci
HOME PARTNERS, jest również narzędziem umacniania pozycji rynkowej marki i promocji oferty nieruchomości tych biur.
Swoim Klientom oferujemy atrakcyjne rabaty w punktach handlowo-usługowych będących partnerami programu "programpartner", którego organizatorem jest HOME PARTNERS. Udział w programie dla uczestników i partnerów jest bezpłatny.

Sieć HOME PARTNERS to stale rozwijająca się grupa skupiająca obecnie 5 biur zlokalizowanych w 5 miastach i 2 województwach. Biura HOME PARTNERS tworzą spółki działające pod wspólnym szyldem, w których HPB Group jest jednym z właścicieli.
 


www.HOMEpartners.pl
info@HOMEpartners.pl